Gizlilik Haklarınız

ultrasmask, alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz kişisel bilgilerinizi başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşmamaktadır.

Sipariş sürecinizi daha kolay hale getirmek için alınan bilgiler sizin onayınız doğrultusunda, size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece sipariş takibinizin daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabilmesini sağlamak için kullanılmaktadır.

ultrasmask kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Yürürlükteki yasalar uyarınca ve idari, adli ve diğer resmi makamların talebi üzerine bu bilgileri kanunlar çerçevesinde ifşa etme hakkı saklıdır.

ultrasmask satın alma yapan kişilere e-bulten yapabilir. İstemeyen olur ise mail yolu ile iptal talebi gerçekleştirebilir.